Erőd a Duna mentén. A Budapestért 1944-1945-ben folytatott harcok katonai iratai a Hadtörténelmi Levéltárban. Szerk.: Számvéber Norbert. Bp., 1999, Petit Real Könyvkiadó (Hadtörténelmi Levéltári kiadványok). Papírkötésben, jó állapotban.
"Boldogtalan hadiidők..." avagy: ami a "boldog békeidők" után következett 1914-1918. Szerk.: Ravasz István. Bp., 2004, HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum - Petit Real Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Nagy Gábor: Páncélos csaták. Budapest, 1966, Zrínyi Katonai Kiadó, 220 p. Kiadói nyl kötés. Számos képpel, térképpel és táblázattal illusztrálva. A borítója kopott. Egy térkép némileg szakadt. Volt könyvtári példány.
Kiss Géza: Módszertani segédlet a sorkatonai alapkiképzés végrehajtásához. Budapest, 1981, Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola, 315 p. Kiadói papírkötés. Volt könyvtári példány. A borítón ajándékozási sorok és aláírások.
Heiss, Friedrich: Der Sieg im Osten. Ein Bericht vom Kamps des deutschen Volksheeres in Polen. Mit einem militärpolitischen Beitrag von Oberst rudolf Ritter von Xylander. Berlin, 1940, Volk und Reich Verlag. Kiadói papírkötés, védőborítóval, jó állapotban / paperback, good condition
Nagy László mk. alez.: Löveg és Fegyverszerkezettan. I. rész. (Belső Ballisztika) Budapest, 1969, Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola. Volt könyvtári példány. Tűzött papírkötés, 59 p.