13916. 273. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
B.Eötvös József: Gondolatok. Bp., 1894, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, gerincnél szakadt, címlap szakadt, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván