4 000 HUF
Badics Ferenc (szerk.): Bajza József összegyűjtött munkái 4. kötet. Budapest, 1899, Franklin-Társulat, 612 p. Kiadói aranyozott vörös egészvászon sorozat kötésben, márványozott lapélekkel. Töredék kötet! A gerincén kis sérüléssel.