4 600 HUF
Csikvári Jákó: A közlekedési eszközök, a vasutak, posták, távírdák, és a gőzhajózás története. II. Budapest, 1883, Franklin-Társulat, 468 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Számos fekete-fehér illusztrációval. Megviselt állapotban!