15 000 HUF
Herczeg Ferenc munkái I-XXX. Gyűjteményes díszkiadás. Nem teljes! A XIX. kötet (Arianna) kétszer szerepel és a XIII. kötet hiányzik. Budapest, 1925, Singer és Wolfner. Kiadói, dúsan és díszesen aranyozott, vaknyomásos, egészvászon sorozat-kötésben. Változó, de többnyire jó állapotban.