13712. 273. Closed Online auction Books: Other rarities
20 000 HUF
0 HUF
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái I-XXV. Tejes! Budapest, 1928-1929, Szent István Társulat. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon sorozat-kötésben. Változó, de nagyrészt jó állapotban.
Photo of the item taken by : ttg