2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Szabó Dezső: Az elsodort falu I-II. Budapest, 1920, Táltos Kiadása. Átkötött félvászon, 280+279 p. Második kiadás. A borítók kicsit kopottak. Az I.kötet borítója és lapjai foltosak. A. I. kötet egyik lapja (13/14 p.) kijár. A II. kötet kötése sérült.