2 000 HUF
Villon balladái Faludy György átköltésében. Budapest, 1946, Officina, 91 p. 12. kiadás. 500 példányban jelent meg. Kiadói egészvászon kötés. A borítója kopottas, picit sérült, a szennylapon ajándékozási sorokkal.