Egri Viktor: Égő föld. Bp., 1937, Rózsavölgyi. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. A címlapon lévő dedikáció szövegét levakarták, csak a szerző neve olvasható.
J. R. Kipling: Maugli kalandjai az őserdőben. Ford.: Benedek Marcell. Haranghy Jenő rajzaival. Bp., é.n., Hungária. 212 p., Kiadói kopottas félvászonkötésben.
Guye, Samuel, Michel, Henri: Mesures du temps et de l'espace. Horloges, montres et instuments anciens. Fribourg, 1970, Office du Livre. Könv az órákról Tele színes ill., fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Szép állapotban.
Pintér Jenő Magyar irodalomtörténete. Képes kiadás. I. kötet, A magyar irodalom a XX. századig. Bp., 1928, Franklin-Társulat. 389 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincén sérüléssel. Nem kollacionált.
Taine, Hippolit Adolf: Az angol irodalom története. Ford.: Csiky Gergely. 2-5. köt. Bp., 1882-1885. MTA. Vászonkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
3 db retró mesekönyv-B.Zahogyer: Miről álmodik a rozmár?; Czeslaw Janczarski: Ki lakik az erdőn?; Traudel Hoffmann: Zümzüm. Kötetenként változó állapotban.
Zágoni Mikes Kelemen: Törökországi levelei. A magy. kir. kormány támogatásával, II. Rákóczi Ferencz hamvainak hazaszállítása alkalmából készült emlékkiadás. Bp., 1906, Franklin. Gazdagon díszített, aranyozott bőrkötésben, az elülső borítón a Rákóczi-család dombornyomott címerével, szövegközi illusztrációkkal, kis kopásnyomokkal, gerince foltos, egyébként jó állapotban.