Dr. Franz von Toula: Lehrbuch der geologie. Ein leitfaden für studierende. Wien-Leipzig, 1918, Alred Hölder. Harmadik kiadás. Félbőr kötés. Számos képpel, térképpel illusztrálva. Német nyelvű geológiai tankönyv./ Textbook of geology, half-leather binding, with lot of pictures and some maps, in german language.
Morva Dezső: Kézikönyv a vas és fémek gyakorlati megmunkálásához eszterga-, maró-, gyalu- és vésőgépeken. Bp., 1919, Révai Testvérek. Papírkötés, lapok kijárnak, egyébként jó állapotban.
Fritz Seitz: Das Bastelbuch. Ein Wegweiser für jung, und alt in Handfertigkeit, Spiel und Arbeit. VI. Stuttgart, é.n., Franckh'sche Verlagshandlung, 4+192 p. Kiadói félvászon kötés, német nyelven. Számos szövegközti képpel és ábrával illusztrálva. Ex libris bélyegzővel. A borítója maszatos, kopott. / Half-cloth binding, in german language. The cover is little bit spotty and worn.
Das Bastelbuch. Ein Wegweiser für jung, und alt in Handfertigkeit, Spiel und Arbeit. V. Stuttgart, é.n., Franckh'sche Verlagshandlung, 4+192 p. Kiadói félvászon kötés, német nyelven. Számos szövegközti képpel és ábrával illusztrálva. Ex libris bélyegzővel. A borítója maszatos, kopott. / Half-cloth binding, in german language. The cover is little bit spotty and worn.
Fritz Seitz: Das Bastelbuch. Ein Wegweiser für jung, und alt in Handfertigkeit, Spiel und Arbeit. II. Stuttgart, 1922, Franckh'sche Verlagshandlung, 4+208 p. Kiadói félvászon kötés, német nyelven. Számos szövegközti képpel és ábrával illusztrálva. A borítója maszatos, kopott. / Half-cloth binding, in german language. The cover is little bit spotty and worn.
Dr. Jávor András (szerk.): Az állattenyésztés szolgálatában. Veress László professzor 75. születésnapja tiszteletére. Debrecen, 2003, Debreceni Egyetem Agrártudományi Centrum MTK, 204 p. Kiadói fűzött keménypapírkötés. Veress László által dedikált!
Gallo Pál - Lukáč Károly: Természettan (fizika és kémia). Prešov [Eperjes], 1925, Stehr-féle Könyvkereskedés és Könyvkiadóvállalat. Kissé megviselt, szakadozott papírkötésben.
Perl Sándor: A textilipar. III. kötet. A fonalak szövése, előkészítése, kötéstan, szövés. 312 ábrával. Műszaki Könyvtár. Budapest, é.n., Népszava. Kiadói papírkötésben.
Raoul H. Francé: A növények élete. Budapest, é.n., Dante Könyvkiadó. Fordította: Lambrecht Kálmán. Műveltség. Kopott kiadói félvászon kötés, 438 oldal. Közepes állapotban. A borítója kopott. A kötése egy helyen meglazult.