13540.
273. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
H. W. Van Loon: Az emberiség története. Bp., 1931., Dante kiadás. 479 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban. A gerinc felső része hiányos.