13601.
273. Closed Online auction
Books: Science and technology
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
dr. Székely István: Ösztön és ész. Az állat és ember összehasonlító psychologiája I-II. Nagyvárad, 1897, Szent-László Nyomda. Korabeli kopottas, kissé foltos félvászonkötésben, az eredeti papírborítók felragasztva.