Id. Issekutz Béla (szerk.): Gyógyszertan és gyógyítás 1-3. 1. köt. (Bupest., 1959, Medicina, hatodik, teljesen átdolg. kiadás); 2. köt. (Budapest, 1959, Medicina Könyvkiadó, második, átdolgozott kiadás); 3. köt. (Budapest., 1960, Medicina, második, bővített átdolgozott kiadás). Kissé kopott vászonkötésben, 904+872+928 p.
Dr. Okolicsányi-Kuthy Dezső: A gümőkor. A nagy nép-betegség természetének, jelentőségének és az ellene való védekezés módjainak részletes népszerű ösmertetése. A Társadalmi Múzeum kiadványai 3. 392 fekete-fehér fotóval illusztrálva. Budapest, 1908, Korvin Testvérek Könyvnyomdája. Kiadói egészvászon borítóban, 366 p. A borítója kopott, foltos. Az elülső szennylapon tulajdonosi névbejegyzés. A kötés...
Schalle Albert dr.: A Kneippkúra. A természetes és eredményes gyógymód. 31 képpel. Budapest, é.n., Élet Egészség kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé viseltes állapotban.
Geszti Lajos, Horváth Károly, Karl János, Méhes Gyula, Szilády Zoltán, Varga Sándor, Zalányi Béla: A biológia magyar úttörői. Bp. Athenaeum. 236 p. Természethistória I. Korabeli félvászonkötésben
G. Arnulf: Chirurgie Artérielle. Techinques - Indications - Résultats. Masson&Cie, Paris, 1950. Papírkötés, 248 oldal. Francia nyelvű érsebészeti könyv, fekete-fehér fotókkal. Állapot: A gerince kissé szakadt, felvágatlan / In paper binding