Dr. Góth Endre: Vitaminok és hormonok. Budapest, 1943, Novák Rudolf és Társa, 368 p. Kopottas kiadói egészvászon kötés. Számos szövegközti ábrával és képpel illusztrálva.
Stein Lajos (szerk.): A társadalom. A Műveltség Könyvtára. Budapest, 1908 Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói díszes, aranyozott félbőr kötésben. A bronz plakett hiányzik. A borítója kopott. A védőlapja, előzéklapja, és a címlapja ragasztás nyomokkal. Volt könyvtári példány.
Rédei György (szerk.): UVATERV Műszaki Közlemények 1976/2. Budapest, 1976, UVATERV, 110 p. Számos képpel, térképpel, ábrával illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés. A borítója maszatos.
Dr. Albert Hoffa - Dr. Rudolf Grashey: Atlas und Grundriss Verabandlehre für Studierende und Aerzte. Lehmann's Medizinische Handatlanten XIII. München, 1910, J. F. Lehmanns. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon. Számos képpel illusztrálva. Német nyelvű egészségügyi tankönyv. / Linen binding, with lot of illustrations, fourth edition, in german language.
Alexander Niklitschek: A matematika csodái. Fordította S. Beke Anna. Budapest, 1942, Nova Irodalmi Intézet, 254 p. Kiadói félvászon kötésben. Számos ábrával illusztrálva. A gerince maszatos.