Gázszerelés Gázszerelési ismeretek. Ipari szakkönyvtár 6-7. Budapest, É.N., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége. Fekete-fehér illusztrációkkal, és kihajtható mellékletekkel. Sérült karton kötésben, 126 p. A gerince sérült, hiányos.
Kadić Ottokár: A magyar barlangkutatás ősrégészeti eredményei. Székfoglaló. Bp., 1930, Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó Rt. (A Szent István Akadémia mennyiségtan-, természettudományi osztályának felolvasásai 2. köt. 8. sz.). Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban, 12 p. / Paperback, worn-out, otherwise in good condition, 12 p.
Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n. Élet és Egészség. 151 p. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kopottas, kissé sérült, illusztrált kiadó egészvászon-kötésben.
Pongrácz Árpád: A kozmetikus kézikönyve. Ipari Szakkönyvtár 21-22. Bp., 1937, Az Ipari Tanfolyamok Országos vezetősége. Kissé viseltes félvászon kötésben.
Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei II-IV. Kötet. (Az I. kötet hiányzik.) Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei és a fémek technológiája II. kötet: A külső erők hatása a szilárd anyagok mechanikai tulajdonságaira. Második, bővített kiadás. Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei és a fa anyagának technológiája III. kötet: A belső és k...
Hegyfoky Kabos: A szél iránya a Magyar Szent Korona országaiban a baromméterállás és az eső című függelékkel. Bp., 1894, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Papírkötés, megviselt állapotban.
Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben. 299 oldal. A könyv alsó lapszélei foltosak.
Malatyinszki József, Petőcz Károly, Szabó Ferenc: Egy mezsgyéjén. A Kner nyomda Gyomai és Békéscsabai üzemeinek története. 1982, Kner nyomda. Kiadói egészvászon szakadozott kiadói borítóval, 266 p. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrálva.