3 000 HUF
Gróf Festetics Rudolf: EmberevÅ‘k között. FordÃtotta: Sárosi Bella. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 6+278+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A borÃtója kopott, foltos, a kötése sérült.