2 000 HUF
Gubányi Károly: Öt év Mandzsuországban. Lóczy Lajos előszavával. Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Budapest, 1907., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Kiadói aranyozott egészvászon sorozat kötésben. Megviselt állapotban!