4 000 HUF
Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fordította: Halász Gyula. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 326 p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Szép állapotban.