Mixed banknote and coin lots

Number of items: 21

1912KB 2K Ag "Ferenc József" + Románia 1944. 500L Ag "I. Mihály" + Belgium 1949. 20F T:2,2- ph. Hungary 1912KB 2 Corona Ag "Franz Joseph" + Romania 1944. 500 Lei Ag "Mihail I" + Belgium 1949. 20F Adamo K6  Krause KM#65, KM#140.1
31185.

3 000 HUF
7,77
8,57

Vegyes DN "SZOT üdültetés - C vacsora / Országos Takarékpénztár" színezett Al bárca (28mm) + DN "Budapesti Erőmű" számozott fém lemezjelvény tű nélkül, "0565" sorszámmal T:2,2-
31186.

1 400 HUF
3,63
4,00

16db-os vegyes magyar és külföldi érme, emlékérem, zseton tétel, közte 1671K-B 6kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya sérült állapotban, Amerikai Egyesült Államok DN "John F. Kennedy" ezüstözött Br medál (29mm), 1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" Br emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül, erősen sérült T:2-3
31187.

1 200 HUF
3,11
3,43
22

57db-os vegyes, főleg magyar szocialista jelvény, kitüntetés, emlékérem, sportérem tétel, közte 1963. "IV. Országos Sportnapok" zománcozott fém jelvény, 1972. "Csepel Vas- és Fémművek - Kommunista szombat" zománcozott fém jelvény, "Országos Takarékpénztár Kiváló Dolgozó" zománcozott fém jelvény T:2,2-
31188.

2 000 HUF
5,18
5,71

6db-os vegyes rossz minőségű magyar és külföldi ezüstpénz tétel, közte Ausztria 1779C-A 3kr Ag "Mária Terézia", Magyarország 1849NB 6kr Ag T:3,3- patina,ü. 6pcs of various silver coins in bad condition, including Austria 1779C-A 3 Kreuzer Ag "Maria Theresia", Hungary 1849NB 6 Kreuzer Ag C:F,VG patina,ding
31189.

1 200 HUF
3,11
3,43
10

5db-os vegyes magyar és lengyel szocialista jelvény, emlékérem, plakett tokban, közte "Kiváló Pénzügyi Dolgozó" aranyozott, zománcozott fém jelvény miniatűrrel, 1972. "A Magyar Népgazdasági Tervezés 25 éves / 1947-1972" fém emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1-,2
31190.

2 200 HUF
5,70
6,29

Vegyes fémpénz, zseton, emlékérem és plakett tétel 1,2kg súlyban, közte Olaszország DN "Marco Casagrande" kétoldalas emlékplakett (78mm), Németország 1990. "Német Egység" jelzetlen Ag emlékérem (15.18g/35mm). A tételben néhány további ezüst érme valamint hamis darab T:vegyes
31191.

1 800 HUF
4,66
5,14
36

Vegyes magyar és külföldi érme, emlékérem, sportérem, zseton, jelvény, replika tétel 2kg-os súlyban, közte szalagok, szocialista jelvények, sportérmek T:vegyes
31192.

1 800 HUF
4,66
5,14
11

Vegyes fémpénz, emlékérem, plakett, jelvény és kitüntetés tétel 1,15kg súlyban, közte többféle forint emlékkiadás, valamint: 1938. "Felvidéki Emlékérem" Br katonai emlékérem, 1967. "Soltz Vilmos 1883-1901 / Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület" kétoldalas Br érem (77,5mm), 1958. "Építőiskola - BP - 1958" zománcozott fém jelvény (22x24mm) T:vegyes
31193.

2 800 HUF
7,25
8,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF