Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 41

Románia ~1970-1980. 7db klf filatéliai és orvosi témájú emlékérem, közte 1973. "Bukarest / Socfilex III" Br emlékérem (50mm) T:2 Romania ~1970-1980. 7pcs of diff philatelic and medical commemorative medallion, with 1973. "Bucharest / Socfilex III" Br commemorative medallion (50mm) C:XF
31029.

2 400 HUF
6,22
6,86

Románia 1996. "Román Posta / Plenáris ülés - Post Europ - Bukarest 1996. december 3-4." fém emlékérem, gravírozott, eredeti dísztokban (45mm) T:2 kis patina Romania 1996. "Posta Romana / Plenary Assembly - Post Europ - Bucharest 3-4.12.1996" commemorative medal, engraved in original case (45mm) C:XF small patina
31030.

1 000 HUF
2,59
2,86

Skócia DN "Robert Burns / Burns szülőháza, Alloway" Br emlékérem eredeti tokban (37mm) T:PP Scotland ND "Robert Burns / Burn's Cottage, Alloway" Br commemorative medallion in original case (37mm) C:PP
31031.

500 HUF
1,30
1,43

Szlovákia DN "Körmöcbánya a bányászat és pénzverés városa" kétoldalas bronzozott Al emlékérem. Szign.: A. Hám (60mm) T:2 Slovakia ND "Banské a Minciarske Mesto Kremnica" doubles sided bronze plated Al commemorative medallion. Sign.: A. Hám (60mm) C:XF
31032.

1 000 HUF
2,59
2,86

Szovjetunió DN "Lenin örökké él" Br emlékérem tokban. Szign.: H. Akimushkin (70mm) + DN "Harc a halálig szobor - Mamev Kurgan, Volgograd" aranyozott Al emlékérem (54mm) T:1,2 Soviet Union ND "Lenin lives forever" Br medal in case. H. Akimushin (70mm) + ND "Sculpture Fight to the Death -  Mamaev Kurgan, Volgograd" gilt Al commemorative medallion (54mm) C:UNC,XF
31033.

1 600 HUF
4,15
4,57

Szovjetunió DN "Leningrád ostroma 1941-1944 (Ti hős tetteitek örökre a szívünkbe épültek! / Az emlékmű örök dicsőség Leningrád védőinek" zománcozott Al emlékérem nyomott bőrtokban (58mm) T:1 Soviet Union ND "Siege of Leningrad 1941-1944" enamelled Al commemorative medallion in leathler case (58mm) C:UNC
31034.

2 000 HUF
5,18
5,71

Vatikán ~1870. "IX. Pius / Szűz Mária" aranyozott Br medál (32mm) T:2 Vatican ~1870. "Pius IX / Holy Mary" gilt Br medal (32mm) C:XF
31035.

1 600 HUF
4,15
4,57

Vatikán ~1900. "XIII. Leó / Szűz Mária" aranyozott Br emlékérem. Szign: Lauer (33mm) T:2 verőtő rep. Vatican ~1900. "Leo XIII / Holy Mary" gilt Br medal. Sign: Lauer (33mm) C:XF die error
31036.

2 800 HUF
7,25
8,00

Vatikán 1900. "XIII. Leó / A Szent Kapu megnyitása" Br emlékérem. Szign.: Francesco Bianchi (30mm) T:2- ph. Vatican 1900. "Pope Leo XIII / Opening of Holy Door" Br medal. "LEO XIII PONT MAX AN XXII / VENITE AD ME OMNES HAEC EST PORTA DOMINI / AN MCM". Sign.: Francesco Bianchi (30mm) C:VF edge error
31037.

2 200 HUF
5,70
6,29

DN "Lenin-szobor" egyoldalas fém plakett, hátoldalán márványlap(?) és akasztó, kartondobozban (94x107mm) T:2 ND "Lenin statue" one sided plaque, with marble(?) sheet and hooks on backside in cardboard box (94x107mm) C:XF
31038.

1 400 HUF
3,63
4,00

DN "Oris - 1908" Br plakett (81mm) T:1- ND "Oris - 1908" Br plaque (81mm) C:AU
31039.

800 HUF
2,07
2,29

DN "Szent Benedek" Br emlékérem (50mm) T:2- fülön forrasztásnyomos ND "Saint Benedict" Br medal (50mm) C:VF soldering mark on ear
31040.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF