800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Sötétbarna mázas kerámia teás készlet, jelzett, hiányos: kanna (m: 13 cm), kiöntő (m: 7 cm), bögre (m: 11 cm), cukortartó (m: 9) kis kopásnyomokkal.