4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Szovjet porcelán teás készlet (Minszk Porcelángyár), 5 db. (teás kanna, 2 pohár, bonbonier, cukortartó), matricás, jelzett, kopott, különféle méretben.