cca 1700-1800 Azonosítatlan olasz(?) családi címer, rézmetszet, papír, jelzés nélkül, 11,5×10 cm / cca 1700-1800 Unidentified Italian(?) family coat-of-arms, copper etching, on paper, unsigned, 11,5×10 cm
1493 A Hartmann Schedel krónika egy lapja, rajta Péter, Pál, Jakab, Márk apostolok megkínzásának, vértanú halálának ábrázolásával, fametszetes képével / 1493 Image of the Saint Marc, Jacob, Peter, Paul apostles and their martyrdom. Wood engraving from the Hartmann Schedel Chronicle 29x42 cm
1712 Jan Luyken - Christoph Weigel: Nagyméretű rézmetszetű kép a Historiae celebriores Veteris Testamenti... c. könyvből. Megjelent: Nürnberg, 1712. Nagyméretű metszet. Alján javított szakadással / Jan Luyken - Christoph Weigel. Large etching from the book Historiae celebriores Veteris Testamenti. With repaired tear 26x48 cm
1802 W.R. Bigg festménye után T Buike metszette, "Saturday morning Favourite Chickens Going to Market" színes rézmetszete, üvegezett keretben, kifakult színekkel, 45×57 cm
Carlo Orsolini (1703-1781): Krisztus megjelenik az apostoloknak, rézmetszet, papír, jelzett, 30×20,5 cm / Carlo Orsolini (1703-1781): Christ appears to the Apostles, copper etching, paper, signed, 30×20,5 cm
cca 1820 Hans Sebald Beham (1500-1550) Merkúr gyermekei. Rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben. Foltos, kis szakadással. 25x35 cm. Egyes források szerint metszetet nem Beham, hanem Georg Pencz (cca. 1500-1550) készítette.
cca 1820 Georg Pencz (ca.1500-1550) Vénusz gyermekei. Rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben. Foltos, kis szakadással. 25x35 cm. Egyes források szerint metszetet nem Pencz, hanem Hans Sebald Beham (1500-1550) készítette.