11200. 273. Closed Online auction Glass-objects
1 200 HUF
0 HUF
Fém fedeles üveg söröskorsó (0,4), a fedélen "Karl Siebert "Zur Post" Möckern" gravírozással, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván