12810. 273. Closed Online auction Maps
3 000 HUF
0 HUF
Kozma Gyula: Képes földrajzi atlasz. [Bp.], 1906, s. n. Későbbi vászonkötésben, címlapja hiányzik, kissé megviselt, erősen restaurált lapokkal.
Photo of the item taken by : ttg