Faust: Goethe. Translated by Abraham Hayward. With Illustations by Willy Pogány. New York, É.N., George H. Doran. Kiadói félvászon kötés, XX+209 p.+16 t. A gerince sérült, de a könyvtest egyben van. A lapok egy része felvágatlan. Az elülső védőlap kijár. Angol nyelvű Goethe: Faust, a magyar származású Willy Pogány (1882-1955) illusztrációval. / Goethe: Faust in english, with the illustrations of t...
Gerő László: Magyarországi várépítészet. (Vázlat a magyar várépítés fejezeteiről.) Bp., 1955, Művelt Nép, 511 p. + 1 térkép. Gazdag képanyaggal. Kiadói borítós félvászon-kötésben. Mindössze 4500 példányban jelent meg.
Szalay Lajos: Dibujos Drawings 1934-1954. Tucumán, 1954, Universidad Nacional de Tucuman. Kiadói papírkötés. Szalay Lajos: Rajzok, spanyol és angol nyelven. / Lajos Szalay: Drawings, in spanish and english language.
Kézdi-Kovács László: Isteni Művészet. Budapest, 1938, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. 450 példányból a 30. számozott, és aláírt példány. Művészi félbőr kötés,161 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. A gerince picit sérült.
Cseri Miklós-Füzes Endre (szerk:) A Bodrogköz népi építészetének katasztere. Ház és ember 13. A Szabadtéri Néprajzi Múzeum Évkönyve. Szentendre, 1999, Szabadtéri Néprajzi Múzeum, 289 p. Kiadói papírkötés.
Seregélyi György: Magyar festők és grafikusok adattára - Életrajzi lexikon az 1800-1988 között alkotó festő- és grafikusművészektől, vászonkötésben. Szeged, 1988, Szerzői magánkiadás, 729 p. Műbőr kötés.
Album von Wien. Nach Aquarell Gemalden von Franz Und Rudolf Alt. Bécs, É.N. [XIX. század vége], Eduard Hölzel's Kunst. Aranyozott, vörös egészvászon mappa. Hiányos Bécs Album. Csak a címoldal és a egy darab kép van meg. Kilátás a bécsi Belvedere-re. (Ansicht von Wien vom Belvedere aus.) Kromlitográfia. A mappa foltos, kopott. A címoldal szakadozott./ Album of Wien. It is incomplete. They are onl...