8 000 HUF
Bortnyik-Hevesy-Rabinovszky: Kétezer év festészete. Festői témák története az európai művészetben. 1106 képpel és 20 színes táblával. Bp., 1943, Dante. 464 p. 20 t.(színes). Kiadói, kissé sérült, megvetemedett félvászonkötésben.