1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Emil Pirchan: Művészek műhelytitkai. Két évezred festőinek, szobrászainak és építészeinek életéről, munkájáról, szerelméről, és haláláról. Fordította: Szalai Sándor. 240 képpel. Budapest, 1945. Dante Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, 287 p. A kiadói papírborítója hiányzik! A borító szélei, sarkai kopottak.