2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Meisterwerke der Holzschneidekunst aus dem Gebiete der Architektur, Skulptur, und Malerei. 7. Band. Leipzig, 1885, J.J. Weber. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A fafaragó művészet remekművei. A könyvben számos egészoldalas illusztrációval, német nyelven. Megviselt állapotban / Book about woodcarving-art, in german language with a lot of illustrations. In poor condition. The book is damaged.