12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Otto Rieth: Skizzen. Architektonische und decorative Studien und Entwürfe. 2-4. Folge. Leipzig,1896-99, Baumgärtner. 90 Blatt Handzeichnungen in Lichtdruck. Összesen 90 db fénnyomatú kézi rajzzal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel.