13382. 274. Closed Online auction Books: History
1 000 HUF
0 HUF
Hóman Bálint, Szekfű Gyula: Magyar történet. I, III., IV. kötet. Bp., 1939, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Hatodik kiadás. Kopottas, sérült kiadói félbőrkötésben.
Photo of the item taken by : vörös_iván