Imreh István: Erdélyi hétköznapok 1750-1850. Bukarest, 1979, Kriterion Könyvkiadó, 345 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóval. A szerző dedikációjával.
Esterházy János: A kisebbségi kérdés. Válogatott írások, beszédek, interjúk. Budapest, 2000, Ister. Kiadói papírborítóban fedőborítóval + Esterházy Lujza: Szívek az ár ellen. Bp., 1991, Püski. Kiadói papír kötésben
Franz Kugler: Geschichte Friedrichs des Großen. Leipzig, é.n. (1936), E. A. Seemann, 533 p. Kiadói egészvászon kötés. A borítója foltos. Adolf Menzel illusztrációival. Német nyelven. A címlapon két nagy frigyes emlékbélyeggel (1986). / Linen-binding, in german language, on the cover with two stamps, the cover is spotty.
H.A.L. Fisher: Európa története I-II. (I. Ókor és középkor. II. Renaissance, reformáció, felvilágosodás.) Fordította: Balla Antal és Benedek Marcell. Budapest, é.n., Singer és Wolfner, 415+459 p. Kiadói egészvászon kötés. Térképekkel illusztrált példány. A borítója kopottas, foltos, A lapok foltosak. Töredék kötet. A III. kötet hiányzik.
Steinmann, G.: Die EIszeit und der vorgeschichtliche Mensch. Leipzig - Berlin, 1917, B. G. Teubner (Aus Natur und Geisteswelt 302.). Számos fekete-fehér illusztrációval. Félvászon kötésben, jó állapotban.
A Magyar Társadalom Lexikonja. Budapest, 1930, Magyar Társadalom Lexikonja Kiadóvállalat. Aranyozott gerincű kiadói egészvászon kötés, 640+82 p. A gerince picit sérült, de ezt leszámítva jó állapotban van. Első kiadás!
Esztergom szabad királyi város címeres kiváltságlevele - 1725. Facsimile kiadvány. Szerk. Dr. Csáky Imre. Bp., 2007, Híd Marketing Kft., 56 p. Kiadói aranyozott velúrkötésben. Számozott!
Győr szabad királyi város címereslevele - 1844. Facsimile kiadvány. Szerk. Dr. Csáky Imre. Bp., 2007, Híd Marketing Kft., 40 p. Kiadói aranyozott velúrkötésben. Számozott!