1 400 HUF
14
Czifferszky István: A bőgőkürt, és más vadásztörténetek. Budapest, 1957, Móra Ferenc Könyvkiadó, 143 p. Csergezán Pál rajzaival. Kiadói félvászon kötés. A borító szélei némileg kopottak. A kötése picit sérült.