Tétel

15 000 HUF

Description:

23 db könyv a Magyar Könyvtár sorozatból. Két könyv egybekötve. Átkötött félvászon. Változó állapotban, de többségében azért, az átkötést leszámítva, jó állapotban. Titus Livius: Hannibál útja az Alpeseken át. (A rómaiak történetének XXI. könyve) Latinból fordította és bevezette: Váradi Béla. Budapest,é.n.,Lampel R., 96 p. Tinódi Sebestyén Válogatott Históriás Énekei. Rendezte és bevezetésekkel elláta Perényi Adolf. Budapest,é.n.,Lampel R., 59 p. Gyöngyösi István: Márssal Társalkodó Murányi Vénusz. Bevezetéssel elláta Palágyi Lajos. Budapest,é.n.,Lampel R., 64 p. A kuruczvilág költészete. Szemelvények. Rendezte és bevezetéssel elláta Kardos Albert. Budapest,é.n.,Lampel R., 94 p. Petőfi Sándor: Elbeszélések és hírlap czikkek. Budapest,é.n.,Lampel R., 66 p. Zerinvári Zrinyi MIklós Gróf: A török áfium ellen való órvosság. Bevezetéssel és jegyzetekkel elláta Ferenczi Zoltán. Budapest,é.n.,Lampel R., 64 p. Kisfaludy Sándor válogatott regéi. Csobáncz - Tátika - Dobozy Mihály és hitvese. Kiadta és bevezetéssel elláta Szigetvári Iván. Budapest, 1899,Lampel R., 70 p. Gróf Gvadányi József: Egy falusi nótáriusnak budai utazása. Budapest, 1917,Lampel R., 160 p. Válogatt magyar népballadák. Bevezetéssel elláta: Morvay Győző. Budapest,é.n.,Lampel R., 66 p. Ábrányi Emil: Szabdság, haza. Ujabb márcziusi dalok, és egyéb költemények. Budapest,é.n.,Lampel R., 63 p. Kazinczy Ferenc: Pályám emlékezete. (Szemelvények.) Kiadta és bevezetéssel elláta: Balassa József. Budapest, 1899,Lampel R., 79 p. A kötése sérült. Kölcsey Ferencz válogatott versei. Bevezetéssel elláta Negyesy László. Budapest,é.n.,Lampel R., 62 p. Tompa Mihály regéi. 1845-1460. Budapest, 1915,Lampel R., 188 p. A kötése sérült. Balassa Bálint válogatott költeményei. Életrajzzal bevezette, s jegyzetekkel kísérte Erdélyi Pál. Budapest,é.n.,Lampel R., 79 p. Petőfi Sándor költeményei I-II. Bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta Ferenczi Zoltán és, Balassa József. Budapest, é.n.,Lampel R. Könyvekereskedése, 88+82 p. Egybekötve. Czuczor költeményei. Budapest, 1887,Lampel R., 180 p. Foltos. Petőfi Sándor költeményei. Haza és szabadság. Bevezetésse ellátta Dr. Radnai Rezső. II. füzet. Budapest,é.n.,Lampel R., 115 p. Arany János: Katalin, Keveháza, Szent László füve. Bevezetéssel ellátta: Dr. Radnai Rezső. Budapest,é.n.,Lampel R., 134 p. Kisfaludy Károly válogatott költeményei. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta Bánóczi József. Budapest,é.n.,Lampel R., 59 p. Mindszenthi Gábor Naplója. Szemelvények Altorjai Báró Apor Péter "Metamorphosis Transilvaniae" czímű művéből. Kiadta és bevezetéssel ellátta: Dr. Balló István. Budapest,é.n.,Lampel R., 68 p. Kisfaludy Károly vig beszélései. Budapest, 1910,Lampel R., 215 p. Foltos. Kölcsey Ferencz válogatott szónoki művei. Budapest, 1913,Lampel R., 254 p.

Share:

Photo of the item taken by : ttg