1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Bárczi Géza: Magyar szófejtő szótár. Budapest, 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, 348 p. + 1 t. A gerince kopott. A könyvben pár sort zöld sorkiemelővel kiemeltek, a kihajtható tábla ragasztott. A borítója kopott.