4 000 HUF
EndrÅ‘di Sándor (szerk.): A magyar költészet kincsesháza. Budapest, 1895, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., 6+CXXVI ( helyesen:63)+1508 (helyesen: 754)+2 p. Kiadói egészvászon kötés. A borÃtója kopott. A gerincén könyvtári jelzés. Tulajdonosi névbejegyzéssel. A lapélek foltosak.