3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Johann Georg Meusel: Dritter Nachtrag zu der vierten ausgabe des geleherten Teutschlandes. Lemgo, 1788, Meyerschen Buchandlung. Kopottas aranyozott bőrkötés. Meusel Das Gelehrte Teutschland német nyelvű lexikon harmadik kötete. Intézményi bélyegzővel, és ex-libris nyomaival. / Leather-binding, in german language.