5 000 HUF
9
Remekírók Képes Könyvtára sorozat 5 kötete: Kossuth Lajos válogatott munkái, Reviczky Gyula összes költeményei, Tóth Ede munkái, Zrinyi Miklós munkái, Széchényi István válogatott munkái II. Budapest, é.n., Lampel Róbert Könyvkereskedése (Wodianer F. és fiai) Rt. Kiadói gazdagon aranyozott, festett, dombornyomott kötéssel, egy picit kopottas gerinc szélekkel, de egyébként szép állapotban.