Wagner [Ferenc] Francesco: Universae phraseologiae latinae corpus congestum a P. Francisco Wagner. Buda, 1822. Typ. Reg. Univers. Hung. 5 sztl. lev. 1524 l. 83 l. (Index). Kopottas korabeli félbőr-kötésben. Az elülső kötéstáblán bejegyzésekkel, a címlapon intézményi bélyegzővel. / In half-leather binding.
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16+17. kötet. Budapest, 1893-1904. Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. A 18. kötet hiányzik. A 4. kötetből a 22-27. p. között a lapok kijárnak. Néhány kötet gerince kopott, két kötet gerince némileg sér...
Keleti Tanulmányok. Keleti Könyvtár II. Sorozat, 1 rész. Goldziher Ignác születésének hatvanadik évfordulójára írták tanítványai. Budapest, 1910, Hornyánszky Viktor Kiadása, 256 p. Kiadói papírkötés. Megviselt állapotban!
Műkedvelők színműtára. Budapest, 1932, Népművelési Titkárok Nemzeti Szövetsége, 77 p. Kiadói papírkötés. Intézményi bélyegzőkkel. A gerince némileg sérült. A borítója némileg maszatos.
Henrik Ibsen: Henrik Ibsen levelei. Documenta Humana. Fordította: G. Beke Margit. Budapest, é.n., Fővárosi Könyvkiadó Rt., 239 p. 100 példányban kiadott, 22. számozott példány. Átkötött félműbőr kötés. Volt könyvtári, intézményi bélyegzővel. A borító alsó szélei némileg kopottak.
Kosztolányi Dezső: Ember és világ. Kosztolányi Dezső Hátrahagyott művei VI. Budapest, É.N., Nyugat Kiadó és Irodalmi R.t. Kiadói félvászon kötés, 310 p. A gerince javított!
Andersen-mesék. Az ifjúság számára átdolgozta Bíró Sándor. Hampel József rajzaival. Második kiadás. Bp., Dante Könyvkiadó. Javított kartonált kötés, kopottas állapotban.