Number of items: 292

13894.

Hermann Melville: Moby Dick or The Whale. (Moby Dick vagy a bálna.) Boardman Robinson illusztrációival. Clifton Fadiman bevezetőjével. The 100 Greatest Books Ever Written. Collector's Edition. Norwalk, 1977, The Easton Press, XXII+615 p. Kiadói aranyozott bordázott gerincű egészbőr kötés, aranyozott lapélekkel. Angol nyelven. Szép állapotban. / With An Intruduction by Clifton Fadiman and illustra...

10 000 HUF
25,91
28,57

13895.

5 000 HUF
12,95
14,29

Dante Alighieri: La Divina Commedia. Illustrata da Gustavo Doré. Milano, 1889, Edoardo Sonzogno. Javított egészvászon kötés, megviselt állapotban.
13896.

2 200 HUF
5,70
6,29

13897.

1 800 HUF
4,66
5,14

Dr. Szemere Samu (1881-1978): Filozófiai tanulmányok. Budapest, 1941, Arany János Irodalmi és Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói egészvászon kötés, felül aranyozott lapélekkel. A címlapon a szerző dedikációjával 1949-ből.
13898.

3 000 HUF
7,77
8,57

Dayka Gábor: Dayka Gábor költeményei. Nemzeti Könyvtár 11. Budapest,1880, Aigner Lajos, XLIII+193 p. Kiadói festett egészvászon kötés.
13899.

800 HUF
2,07
2,29

13900.

4 000 HUF
10,36
11,43

Borsi-Kálmán Béla: Az Aranycsapat és a Kapitány. Budapest, 2008, Kortárs Kiadó, 284 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. A szerző és Gyetvai László (1918-2013), Varga Zoltán (1945-2010) dedikációjával.
13901.

3 000 HUF
7,77
8,57

Dr. Hermann Menge: Griechisch-Deutsches Schulwörterbuch. Mit besonderer berücksichtigung der etymologie. Berlin-Schöneberg, é.n. (1903), Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung, XI+635 p. Német nyelvű. Kiadói félbőr kötés. Megviselt állapotban. A kötése sérült, a borítója, gerince kopott.
13902.

1 000 HUF
2,59
2,86

Vegyes Rejtő Jenő könyvek, 9db, (benne Az utolsó szó jogán, Piszkos Fred közbelép, A láthatatlan légió, ect.)
13903.

2 000 HUF
5,18
5,71

Rácz István: Csöndes vizeken. Budapest, én., Polar Könyvek. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
13904.

3 000 HUF
7,77
8,57

Szepes Béla: Így győztök ti. Sport Lap- és Könyvkiadó 1957. Félvászon kötésben, gazdagon illusztrált, jó állapotban.
13905.

2 800 HUF
7,25
8,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF