Number of items: 292

Balogh István: Gyóni Géza utólsó órái. Budapest, é.n., Gyóni Géza Irodalmi Társaság kiadása. Egészvászon kötésben
13966.

1 000 HUF
2,59
2,86

Czuczor költeményei a költő arcképével. I. kötet. Pest, 1858, Heckenast Gusztáv. Félvászon kötésben
13967.

1 600 HUF
4,15
4,57

Balanyi György és Schütz Antal (szerk.): Emlékkönyv Szent Imre herceg 900 éves jubileumára. Budapest, 1930, Szent Imre herceg 900 éves jubileumi ünnepségeit rendező főbizottság központi irodája. Illusztrált kiadói papír kötésben
13968.

1 000 HUF
2,59
2,86

Kós Károly: Erdély. Erdélyi Szépmives Céh, Kolozsvár. Reprint kiadás 1988. Kiadói egészvászon kötésben
13969.

1 000 HUF
2,59
2,86

Kertész Imre: Sorstalanság. Budapest, 1975, Magvető. Kiadói karton kötésben fedőborítóval. Szép állapotban
13970.

1 000 HUF
2,59
2,86

Haraszti Gyula: Csokonai Vitéz Mihály. Budapest, 1880, Aigner Lajos. Kiadói egészvászon kötésben
13971.

1 800 HUF
4,66
5,14

Skultéty Csaba: A Szabad Európa Rádiótól az Ung partjáig. Budapest, 2000, Markó és Kiss Nyomda Kft. Kiadói karton kötésben
13972.

1 000 HUF
2,59
2,86

Habsburg Ottó: Így láttam... 1990-1991-1992 Budapest, 1992, Vörösváry. Kiadói karton kötésben
13973.

1 000 HUF
2,59
2,86

Tóth Kálmán: Vitorlázás. Bp., 1966, Műszaki Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
13974.

1 200 HUF
3,11
3,43

Apró mesék és versek. A kicsinyek számára Bechstein, Grimm és Andersen nyomán összegyűjtötte Margit néni. Bp., 1916, Eisler G. Kiadói kartonált kötés, ex librisszel, kopottas állapotban.
13975.

1 600 HUF
4,15
4,57

Fejes Sándor: A pápai öntészet története. 1940-1985. Pápa, 1995, Jókai Mór Városi Könyvtár. 103 p. Kiadói papírkötésben, a kötet alsó részén ázásnyommal. Dedikált példány!
13976.

1 000 HUF
2,59
2,86

Új idők lexikona 1-6. köt. Bp., 1936, Singer és Wolfner. 3 kötetbe kötve. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
13977.

800 HUF
2,07
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF