5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Pjsné Duchownj, Staré y nowé... Cithara Sanctorum. Bp., 1868, Bucsánszky. 1247 p. Hozzákötve: Prjdawek pronikawvch nowych, y nekierych starych pjsnj. Bp., 1868, 112 p., továbbá Modlitby Nábozné..., Bp., 1868, 237 p. Korabeli egészbőr kötés, kapcsokkal. Megviselt állapotban. A borítója kopottas. Az előzéklapon bejegyzésekkel. Pár lap kijár, és sérült.