Books: Religion

Number of items: 34

13798.

1 000 HUF
2,59
2,86

13799.

2 000 HUF
5,18
5,71

Stolcz Albán: Magyarországi Szent Erzsébet Élete. Szerkesztette: T. Pelikán Krizsó. Budapest, 1913, Szent István-Társulat, 304 p. Viseltes egészvászon kötés. A lapok, lapszélek, némileg foltosak.
13800.

1 000 HUF
2,59
2,86

13801.

18 000 HUF
46,63
51,43

Stadler Frieda: Szeretnéd, ha szeretnének? Bp., 1936, Szent István-Társulat. 168 p. Kiadói papírkötésben.
13802.

2 000 HUF
5,18
5,71

13803.

2 000 HUF
5,18
5,71

13804.

3 000 HUF
7,77
8,57

13805.

1 200 HUF
3,11
3,43

13806.

15 000 HUF
38,86
42,86

Az Egyház szentjei. Szerkeszti Radó Polikárp. Bp., 1940, Palladis Rt. Gazdagon díszített, aranyozott, laza egészvászon-kötésben.
13807.

1 600 HUF
4,15
4,57

13808.

8 000 HUF
20,73
22,86

13809.

2 400 HUF
6,22
6,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF