13188. 274. Closed Online auction Books: Travelling, cities
3 000 HUF
0 HUF
Forbáth László: A megújhodott Mongolia. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, É.N., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon, 239 p. A borítója kopott. A kötése laza, sérült.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor