13275. 274. Closed Online auction Books: Travelling, cities
1 000 HUF
0 HUF
Strutz, Herbert: Kärnten, die Grenze. Graz - Leipzig - Wien, 1937, Verlag Styria (Die deutsche Bergbücherei 21.). Számos fekete-fehér fényképpel. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor