Books: Travelling, cities

Number of items: 151

13165.

9 000 HUF
23,32
25,71

Vladimír Adamec dr. (szerk.): A Magas-Tátra turistakalauz. Bratislava, 1969, Sport Kiadó. Kiadói félvászon kötésben + Vysoké Tatrry térkép
13166.

1 000 HUF
2,59
2,86

Bertha Kelemen: Magyarok és svédek. Hazánk és a nagyvilág IV. Budapest, 1946, Teleki Pál Tudományos Intézet, 168 p. Kiadói papírkötés. A borítója kopottas, a felső lapélek foltosak.
13167.

4 000 HUF
10,36
11,43

Karl Baedeker: Süddeutschland. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1926, Verlag von Karl Baedeker, XX+494 p. 32. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borítója kopottas, foltos. A gerince kicsit sérült. / Cloth binding, in german language. The cover is worn and spotty. The spine is little bit damaged.
13168.

2 000 HUF
5,18
5,71

Karl Baedeker: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1926, Verlag von Karl Baedeker, XLII+462 p. Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borítója kopott, sérült. A kötése sérült.  / Cloth binding, in german language. The cover and the binding are damaged.
13169.

1 000 HUF
2,59
2,86

Karl Baedeker: Paris. Nebst Einigen Routen Durch Das Nördliche Frankreich. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1912, Verlag von Karl Baedeker, XLVIII+470 p. 18. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borítója kopott, sérült. Pár lap szakadt. Néhány lapszél szakadozott, gyűrött. / Cloth binding, in german language. The cover is little bit damaged, and worn. Some pages are raunchy. Some margins are ragged, and crinkled.
13170.

Karl Baedeker: Paris. Nebst Einigen Routen Durch Das Nördliche Frankreich. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1912, Verlag von Karl Baedeker, XLVIII+470 p. 18. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borítója kopott, sérült. Pár lap szakadt. Néhány lapszél szakadozott, gyűrött. / Cloth binding, in german language. The cover is littl...

1 000 HUF
2,59
2,86

Pataki János: Székelyföld. A legendák világa. Budapest, 2005. Illusztrált kiadói karton kötésben. Nagyon sok fotóval illusztrált kiadvány
13171.

1 000 HUF
2,59
2,86

13172.

3 000 HUF
7,77
8,57

13173.

1 200 HUF
3,11
3,43

13174.

2 000 HUF
5,18
5,71

13175.

1 200 HUF
3,11
3,43

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Vörös Márton - A szerencsés expedíció Bp., Lampel és Wodianer Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, hátul kis folttal
13176.

800 HUF
2,07
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF