Antik ezüst (Ag.) serleg ( csak a felső rész) talapzat nélkül, "D.E.A 1861" felirattal, belül kopott aranyozással, jelzés nélkül, m:10,5 cm, d:11 cm, nettó:162 g
Chronometre Tegra duplafedelű, 14 karátos arany zsebóra. Jelzett tokkal, működő szerkezettel, hibátlan számlappal, tokon hátoldalt kis horpadással. br: 75,7 g / Chronometre Tegra double lid gold pocket watch with working mechanics in nice condition. gr: 75,7 g 14 C gold
cca 1900 14K arany Doxa másodpercmutatós zsebóra dupla fedeles, tisztításra szorul, jelzett, jó állapotban bruttó:60,5 g / 14ct gold Doxa pocket watch, not works, good condition
Nagy méretű antik ezüst (Ag.) asztalközép, jelzett (Bécs 1854),préselt és kalapált szárral és hullámos peremszélű öblös tállal, nettó: 1720 g, m:50 cm, d:30 cm / Antique silver Aufsatz (Wien 1854)
cca 1900 Neorokokó ezüst (Ag.) kandeláber (9 db gyertyacsészével) , jelzett, mesterjeggyel (MG) talpazatán szerelmes pár figurákkal, öntött, nettó:4460g, m:50 cm