Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 79

1931. "P.S.C. 1931 Férfi E. II." fém díjérem "Huguenin" gyártói jelzéssel (50mm) + 1932. "Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség - 1907-1932 / Ker. Kiz. Csap. Verseny 1932. II" ezüstözött fém díjérem, hátoldalán "LUDVIG BPEST" gyártói jelzéssel (36mm) T:2
31000.

1 400 HUF
3,63
4,00

Exner Károly (1850-1919) 1931. "Az érdem jeléül - Pestv. Csapat-Bajnokság I-ső-Díj" jelzett Ag díjplakett, "S.G.A. (Scheid G. A. ezüstárú és fémgyár)" jelzéssel (22,86g/44x27mm) T:2
31001.

3 000 HUF
7,77
8,57

1933. "Phőbus Sport Egyesület / Férfi páros I. díj 1933" jelzett Ag díjérem füllel "HAWEL Bp." gyártói jelzéssel (26,66g/38mm) T:2 patina
31002.

2 600 HUF
6,74
7,43

1933. "Phőbus Sport Egyesület / Férfi egyes I. díj 1933" jelzett Ag díjérem füllel "HAWEL Bp." gyártói jelzéssel (26,9g/38mm) T:2 patina
31003.

2 600 HUF
6,74
7,43

1936. "Budapesti Labdarúgók Alszövetsége 1926 / I. osztályú ifjúsági bajnokság I. 1935-1936" jelzett Ag medál (10,50g/35x25mm) T:2 patina, fül letört
31004.

1 200 HUF
3,11
3,43

1936. "BLASZ (Budapesti Labdarúgó Alszövetség) 1926 /  III. osztályú ifjúsági bajnokség Opree csoport II. 1935-36" ezüstözött Br medál (54x30mm) + 1949. "Magyar Országos Torna Szövetség" fém emlékérem (30mm) T:2
31005.

1 000 HUF
2,59
2,86

Budapest 1937. értesítés a "II. osztályú Olympiai Díszjelvény" elfogadhatóságáról és viseléséről szóló Kormányzói engedélyről, Karafiáth Jenő főpolgármester aláírásával, Tatár István részére T:II,II- kis szakadás
31006.

5 000 HUF
12,95
14,29

1937. "MÖSZ (Magyar Ökölvívó Szövetség) Bajnok" részben aranyozott Br jelvény hátoldalán "ARKANZAS BP" gyártói jelzéssel, "ARKANZAS" dísztokban T:2
31007.

1 400 HUF
3,63
4,00

1939. "Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületeinek Ligája / Atlétia Ifj. I" jelzett Ag díjérem (14,33g/38x26mm) T:2 patina
31008.

2 000 HUF
5,18
5,71

1942. "Becsülettel a Hazáért - MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet)" Br emlékérem fül nélkül (30mm) + "DC" zománcozott Br jelvény + DN "Dulce et Decorum est Pro Patria / Középfokú Iskolák Sportköreinek Versenydíja" irredenta ezüstözött fém díjérem (2x) + DN "Magyar Szabadságharcos Szövetség - Nagybudapesti Vezetőség Kerületi Szakaszverseny" Br emékérem mellszalag nélkül (40mm) T:2,2-
31009.

1 200 HUF
3,11
3,43

1948-1953. 10db-os vegyes magyar sportérem és díjérem tétel, közte 6db szalaggal T:2,2-
31010.

1 000 HUF
2,59
2,86

~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel dísztokban T:2
31011.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF