Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 91

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1959. "Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár" fém emlékérem, szignó nélkül (48,5mm) T:2
30593.

1 200 HUF
3,11
3,43
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Van Gogh" Ag emlékérem ÁPV plasztiktokban (16,2g/0.925/32mm) T:PP oxidáció, kis felületi karc
30594.

2 400 HUF
6,22
6,86
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Orvos sor / Korányi Sándor" Ag emlékérem sérült tokban (15,94g/0.925/32mm) T:2
30595.

1 000 HUF
2,59
2,86
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Orvos sor / Fodor József" jelzetlen Ag emlékérem bontott plasztiktokban (16,2g/0.925/32mm) T:PP
30596.

1 600 HUF
4,15
4,57
Kovács Dezső (1921-) 1970. "JOHANN THADDAUS PEITHNER / A SELMECI BÁNYÁSZATI AKADÉMIA ALAPÍTÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1770" peremen jelzett Ag emlékérem (133,87g/0.935/69,5mm) T:2 oxidáció /  Hungary 1970. "Johann Thaddäus Peithner / To the Memory of the Foundation of the Selmec Mining Academy 1770" Ag commemorative medallion with hallmark on the edge. Szign.: Dezső Kovács (133,87g/0.935/69,5mm) C:XF oxidation
30597.

28 000 HUF
72,54
80,00
Lajos József (1936-) 1985. "Hajdú-Bihar Megye - Polgári Védelem fejlesztéséért" egyoldalas Br érem tokban (86,5mm) T:2 ph.
30598.

800 HUF
2,07
2,29
Lapis András (1942-) 1990. "Szegedi Ipari Vásár emlékére" fém emlékplakett dísztokban (36x36x15mm) T:2
30599.

800 HUF
2,07
2,29
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "MKB (Magyar Külkereskedelmi Bank) Rt." Ag emlékérem eredeti dísztokban tájékoztatóval (31,14g/0.999/42,5mm) T:PP
30600.

5 000 HUF
12,95
14,29
Madarassy Walter (1909-1994) 1937. "Magyar Iparművészek Országos Egyesülete 1926 / Devecska Ferencnek 1937" fémjelzetlen Ag vagy ezüstözött fém kitüntető érem névre szóló gravírozással, eredeti tokban (73,52g/70mm) T:1- patina Hungary 1937. "National Association of Hungarian Applied Artists 1926 / To Ferenc Devecska 1937" Ag or silver plated metal commemorative medallion with engraving, without hallmark, in original case. Sign.: Walter Madarassy (73,52g/70mm) C:AU patina HPII 1633.
30601.

7 000 HUF
18,13
20,00
Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1969. "Kőrös-Menti Kulturális Hetek" egyoldalas Br érem dísztokban (94mm) T:2 ph.
30602.

800 HUF
2,07
2,29
Mladonyiczky Béla (1936-1995) DN "Békés Megyei Téglás- és Cserépipari Vállalat" egyoldalas Br érem, hátlapján "Szilágyi Károly" gravírozással, eredeti dísztokban (103,5mm) T:2
30603.

4 600 HUF
11,92
13,14
Nagy István János (1938-) 1983. "István király, Imre herceg és Gellért püspök szentté avatásának 900. évfordulójára" kétoldalas Br plakett, eredeti dísztokban (101mm) T:2
30604.

5 000 HUF
12,95
14,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF