1869. "Koronás Ezüst Érdemkereszt" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül, "[WILH.] KUNZ - WIEN X" gyártói jelzéssel T:2 apró zománchiány
Hungary 1869. "Silver Merit Cross with the Crown" hallmarked Ag decoration without ribbon, with makers mark "[WILH.] KUNZ - WIEN X" on the ring C:XF tiny enamel missing
NMK 222/223.
1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag + Német Államok / Poroszország 1872-1918. "Harcos Érdemérem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalaggal, a kettő egy sárga-fekete mellszalaggal együtt összevarrva T:2-,2
Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated Br decoration with ribbon + German States / Prussia 1872-1918. "Warrior Merit Medal (Krieger Verdienst)" Ag decoration without hallmark, with ribbon, both with a yellow-black ribbon sewn together C:VF,XF
NMK 269.
1914-1918. "Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, karikán csillag jelzéssel és "WILH. KUNZ - WIEN X" gyártói jelzéssel, sérült eredeti tokban T:2,2- kis zománchiba és patina
Hungary 1914-1918. "Golden Merit Cross on a war ribbon" gilt, enamelled Br decoration with ribbon, with star mark and with "WILH. KUNZ - WIEN X" makers mark on the ring, in damaged original case C:XF,VF small enamel error and patina
NMK 218.
1916. "Koronás Vas Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" Fe kitüntetés mellszalaggal + 1913-1918. "Katonai Legénységi Szolgálati Jel I. osztálya" Br kitüntetés mellszalaggal, a medalionban "XX" római számmal nem hozzávaló mellszalagon + 1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalaggal + 1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés peremen "BRONZ" beütéssel, mellszalagon, a kitüntetések egyben összevarrva T:2,2-
Hungary 1916. "Iron Cross of Merit with Crown, on war ribbon" iron decoration with ribbon + 1913-1918. "Distinction for 20 Years of Military Service for the Soldiers, 1st Class" Br decoration with not own ribbon + 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with ribbon + 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with ribbon, on the edge with "BRONZE" mark, all decorations sewn together C:XF,VF
NMK 227., 151., 295., 418.